Jdi na obsah Jdi na menu
  

Co dokáží útulkáči 

Adoptovali jste si psa z útulku a chcete se pochlubit něčím mimořádným, co váš pes dokáže, umí nebo dosáhl? Ráda bych povzbudila ty z vás, kteří se svým psem pracují a navnadila na aktivity se psem i ostatní - a v neposlední řadě ukázala, jak šikovní dokážou útulkáči být. Pošlete fotku či video se stručným popisem na můj mail na titulní stránce a ráda to zde zveřejním. Nezapomeňte napsat, z jakého je pes útulku!

Rulf

V roce 2010 jsem si přivezla z opavského útulku Rufíka. Rufík je náš třetí pejsek do smečky. Je z našich pejsků největší pohodář. Nikdo nechápe, že takové ošklivé káčátko je dnes takový krasavec. Byl v útulku 5 měsíců. Přesto, že je hluchý, krásně běhá agility. Rufíka agility velice baví, zatím závodíme v A1, ale určitě brzy postoupíme dál.

Chodím jako dobrovolník do našeho útulku v Mar.Lázních, spravuji webové stránky a denně se modlím, aby si pro všechny pejsky konečně někdo fajn přišel. Většina pejsků je tak moc báječných, že nechápu, proč je nikdo nechce....
Hodně lidičem co znám, kteří se věnují agility, mají jednoho ve smečce z útulku a jsou to všechno super tvorečci.

Olga Hábová
 

Jim - mistr agility

Spolu s manželem jsme si na podzim 2004 odvezli z útulku  v Ústí nad Labem chlupáče jménem Jim. V popisu na stránkach ústeckého útulku byla u Jima poznámka, že se hodí na agility. Tak v tom se trefili na 100 %. Agility jsme opravdu s Jimem začali trénovati na jaře 2005 a velice úspěšně. Nyní jsme v katerorii A3 a již 2. rokem jsme se zúčastnili Mistrovství České republiky v agility. Letos jsme si odnesli krásné trofeje a titul Vicemistra ČR v družstvech medium nám udělal velikou radost.

Woody - psí vodní záchranář - gentleman

Takto náš pes Woody z jihlavského útulku zachraňuje mou jakoby se topící mamku z vody  a následnovně se ji snaží oživit olizováním. :-)  Woody složil 26.10.2008 zkoušky ZOP a chystá se na složení zkoušek ZZO v květnu.

Réza - psí chůva a hvězda domácí agility

 Video domácí agility s Rézou z jihlavského útulku.